Parro
De app 'Parro' is gekoppeld aan ons leerlingvolgsysteem en ouderportaal van Parnassys. We gebruiken de app 'Parro' voor:
- Het delen van foto’s en berichten vanuit de klas
- Contact tussen ouders en leerkrachten
- Het doorgeven van absenties
- Gespreksplanner voor het inplannen van de voortgangsgesprekken
- Huiswerk delen via de agendafunctie
- Studiedagen, vrije dagen, vakanties en andere handige data
Ouderportaal
Alle ouders kunnen inloggen op het ouderportaal. Op dit ouderportaal vindt u o.a. de jaarplanning, de rapportages en de toetsresultaten van uw zoon of dochter. Daarnaast kunt u de administratieve gegevens en contactgegevens met betrekking tot u en uw kind inzien en indien nodig aanpassen.
Email
We gebruiken de e-mail als er meerdere ontvangers of externen betrokkenen, zoals bijvoorbeeld de intern begeleider of de schoolmaatschappelijk werkster.
Website
Onze website is voornamelijk bedoeld voor nieuwe ouders. Hier vindt u informatie over de school.
De nieuwsbrief
U ontvangt 2-wekelijks de digitale nieuwsbrief van de school, deze wordt tevens op de schoolwebsite geplaatst. Hierin staan allerlei korte mededelingen over excursies, schoolactiviteiten, ouderavonden etc. Ook worden mededelingen opgenomen over de activiteiten van de ouderraad en de medezeggenschapsraad. Heeft u zelf een stukje voor de nieuwsbrief? U kunt dit aanleveren bij info@hetnoorderlicht.unicoz.nl onder vermelding van “kopij voor nieuwsbrief”. Om het milieu te besparen wordt de nieuwsbrief niet op papier meegegeven. Mocht u niet beschikken over een e-mailadres of geen toegang hebben tot internet dan kunt u op school een papieren exemplaar aanvragen.
Rapporten
Over de resultaten en de ontwikkeling van uw kind ontvangt u twee keer per jaar een rapport en een uitdraai van de CITO-resultaten. De kinderen van groep 1/2 krijgen twee keer een per jaar een overzicht van Parnassys leerlijnen Jonge kind mee.
Infoavond groep 3
In de tweede week van het schooljaar vindt er een informatieavond plaats over de gang van zaken in de groep 3.
Voortgangsgesprekken
Wij willen samenwerken met ouders om de ontwikkeling van de kinderen zo goed mogelijk te begeleiden. Daarom organiseren we 2 keer per jaar (in oktober en februari) voortgangsgesprekken n.a.v. het portfolio. Niet alle voortgangsgesprekken zijn vrijblijvend, maar we kunnen ons voorstellen dat u verhinderd bent op het door ons voorgestelde tijdstip. Uiteraard is dat geen probleem. U kunt dan zelf contact opnemen met de leerkracht om een andere afspraak te maken.
Adviesgesprekken
Aan het einde van groep 7 ontvangt u het voorlopig advies voor uw zoon/dochter voor de middelbare school. In groep 8 (januari/februari) volgt het definitief advies. Hiervoor worden u en uw zoon/dochter uitgenodigd voor een adviesgesprek.
Incidentele gesprekken
Natuurlijk bent u ook tussendoor van harte welkom om met de leerkracht te overleggen over de ontwikkeling van uw zoon of dochter. Korte vragen kunnen gesteld worden bij het halen of via Parro.
Heeft u meer tijd nodig, of is de juf of meester op dat moment met de kinderen bezig, kunt u een afspraak maken met de leerkracht via Parro.