Scholen kiezen per schooljaar een eindtoets. Ze kunnen kiezen uit vijf goedgekeurde eindtoetsen: de Centrale Eindtoets, ROUTE 8, de IEP Eindtoets, de Dia-eindtoets of de AMN Eindtoets" tabindex=0>Toelichting
Toelichting van de school
Met ingang van april 2017 nemen we op basisschool Het Erf de eindtoets van het bureau ICE af. Dit is de IEP eindtoets.
De kinderen worden vergeleken met een vergelijkbare leerlingpopulatie. De score van de IEP eindtoets wordt gemeten tussen 50 en 100. Het Erf scoort op deze toets 82,2 en dat is boven de ondergrens.
De Inspectie van het Onderwijs controleert of het onderwijs op scholen van voldoende niveau is. Ze kijkt hiervoor onder meer naar de resultaten van leerlingen op de eindtoets. Het beoordelen van de resultaten werd tot en met 1 augustus 2020 gedaan op basis van de gemiddelde score van leerlingen. Dit is veranderd: vanaf 1 augustus 2020 kijkt de inspectie naar referentieniveaus.
De gemiddelde score van de school wordt vergeleken met de ondergrens van de inspectie. Toelichting
Let op: vanwege het coronavirus is er in schooljaar 2019-2020 geen eindtoets afgenomen. De referentieniveaus zijn daarom pas zichtbaar in 2020-2021.
Toelichting van de school
De adviezen worden zorgvuldig samengesteld en met u als ouder (s) overlegd en besproken.Naar welke middelbare school zijn de leerlingen van Het Erf in 2018 vertrokken?
Voortgezet Onderwijs
Aantal:
CLV (tl/havo/vwo) 16Ichthus College (tl/havo/vwo) 1
CSV (bbl/kbl/gl/tl) 7
Rembrandt College (tl/havo/vwo) 16
Pantarijn (tl/havo)2
Joy Academie 1
Totaal aantal leerlingen 43