Bron: <b>DUO</b><br />Vergelijkbare scholen: <b>alle basisscholen</b><br /> <a href="https://encyclopedie.vensters.nl/indicator_po/00b49709-bc09-4503-9945-fe4292ce5dd7" class="button button-link" target="_blank"><i class="fas fa-external-link-square-alt"></i> Achtergrondinformatie</a>">Bron
Verdeling naar leerjaar en leeftijd toont hoe de leerlingen op deze school zijn verdeeld naar leerjaar en naar leeftijd. Ook wordt de verdeling van de leerlingen vergeleken met de verdeling van de leerlingen op een vergelijkbare school.
Alle groepen starten met een inloop. De kinderen mogen vanaf 08.20 uur naar binnen komen. Ze kunnen zo op hun eigen manier starten met de nieuwe schooldag. Om 08.30 uur zijn alle kinderen binnen en verlaten de ouders het klaslokaal. De leerkracht loopt tijdens de inloop rond, voert gesprekken met kinderen, luistert naar de kinderen, stelt kinderen op hun gemak en helpt ze waar nodig. We vinden het belangrijk om de zelfstandigheid van de kinderen te stimuleren.
Op basisschool De Peelparel hanteren we een continurooster. Dat betekent dat de kinderen op school lunchen. De middagpauze duurt in totaal 45 minuten en bestaat uit een kwartier eten en een half uur buitenspelen, bij slecht weer spelen ze binnen. Tijdens het buitenspelen houden leerkrachten beurtelings toezicht.
Ochtendpauze: 10.15 - 10.30 uur, middagpauze: 12.15 - 13.00 uur