Bron: <b>DUO</b><br />Vergelijkbare scholen: <b>alle basisscholen</b><br /> <a href="https://encyclopedie.vensters.nl/indicator_po/00b49709-bc09-4503-9945-fe4292ce5dd7" class="button button-link" target="_blank"><i class="fas fa-external-link-square-alt"></i> Achtergrondinformatie</a>">Bron
Verdeling naar leerjaar en leeftijd toont hoe de leerlingen op deze school zijn verdeeld naar leerjaar en naar leeftijd. Ook wordt de verdeling van de leerlingen vergeleken met de verdeling van de leerlingen op een vergelijkbare school.
Tijdens de inloop van 8.20 en 8.30 is er dagelijks de gelegenheid om de groepsleerkracht kort iets mee te delen of te vragen. Op dat moment is de leerkracht ook de leerlingen aan het begroeten, dus wanneer u echt iets wilt bespreken is het goed om hiervoor na schooltijd een afspraak te maken. Ook de intern begeleider en directeur zijn op hun werkdagen tussen 8.00 en 16.30 bereikbaar. De jeugd en gezinswerker van Buurtplein is elke dinsdag van 8.20 tot 8.45 op school. Zij is er voor allerlei vragen over opvoeden en opgroeien en ondersteunt ouders en kinderen bij alle levensgebieden.
Kanjertraining en lessen in Geluk
Onze school is een kanjerschool. In alle groepen werken we met de methodiek van de Kanjertraining en alle leerkrachten zijn hiervoor gecertificeerd. Nieuwe collega's volgen de opleiding, zodat het gedachtegoed in de hele school op dezelfde manier wordt uitgedragen en voorgeleefd.
Ook krijgen de kinderen bij ons op school lessen uit de Gelukskoffer. Met deze lessen ondersteunen we de kinderen in hun persoonlijke ontwikkeling en investeren we in actief burgerschap. We maken daarbij gebruik van zeven thema's uit de positieve psychologie: wat is geluk, positief denken, dankbaarheid, talenten, zelfvertrouwen, toekomstdromen en geluk doorgeven. Tijdens de lessen stimuleren we de kinderen om zichzelf en elkaar beter te leren kennen en waarderen. Niet alleen verantwoordelijk te zijn voor jezelf, maar ook voor elkaar. Naast de kanjertraining dragen ook de lessen van de Gelukskoffer bij aan het veilig en ontspannen leren en werken op school. In groep 6 krijgen de kinderen 10 lessen Boksend Opvoeden, waarbij sport en welbevinden elkaar versterken.