Bron: <b>DUO</b><br />Vergelijkbare instellingen: <b>alle instellingen in het basisonderwijs met een vergelijkbare schoolweging en leerlingenaantal</b><br /> <a href="https://encyclopedie.vensters.nl/indicator_po/3418f8d2-188d-490e-88d6-436f8aba8b8a" target="_blank">Achtergrondinformatie</a>" tabindex=0>Bron
Het onderwijs kan op verschillende manieren georganiseerd worden. De school kiest zelf hoe leerlingen worden gegroepeerd en wat de invulling is van de beschikbare onderwijstijd. Soms zijn er op de school extra middelen die helpen bij het organiseren van het onderwijs.
Toelichting van de school
In de groepen 1 en 2 wordt aan alle vakken die aan bod moeten komen in deze jaren meer dan het minimum aantal uren besteed. Ook deze kinderen krijgen al 2 uur per week VVTO, bovenop het normale curriculum.
Toelichting van de school
Wij houden ons aan de voorgeschreven minimum uren voor alle vakken en geven daarnaast nog VVTO. Daardoor zitten de leerlingen op de Europaschool circa 100 uur per jaar meer op school dan het minimum, dat is ongeveer 800 uur gedurende de hele looptijd van de basisschool.
Samenvatting ondersteuningsprofiel
De Europaschool biedt onderwijs aan reguliere basisschoolleerlingen. Veel leerlingen spreken thuis geen NL.
Er is ondersteuning op de standaard vakken en extra NT2 ondersteuning.
Er zijn IBs die gespecialiseerd zijn in de begeleiding van de OB, MB en BB groepen.